Påmeldte 2-åringer til Landsfinale 2020

Her er oppdatert liste over de påmeldte 2-åringer til Landsfinale 9-10 oktober på Biri Travbane.

Farsklars en av de 40 2-års hingster som er med i årets Landsfinale. Foto: Susann Ervik

Hester Veikle Balders Landsfinale 2020

Hingster

Navn Far Mor Oppstallingssted
Alm Kevin Lome Brage Alm Kaima  Kolbu
Alve Kongen Ingbest Alve Frøkna  Stokke
Brenne Odin Moe Odin Brenne Jærva  Mysen
Briskeby Pilen Åsajerven Briskeby Frøkna  Hamar
Emil Djerv Bork Odin M.G.Siri  Tønsberg
Faks Trym Bork Odin Vikkifaks  Brekstad
Farsklars Rampelars Sibrina  Bjugn
Finnskog Rezer Dotterud Teddy Finnskog Sanna  Finnskog
Hage Storm Bork Odin Torpa Fia  Tveit
Hassel Oliver Åsajerven Lyssjø Eldi  Skiptvet
Haugestad Våle Ingbest Haugestad Julie  Sarpsborg
Helt O.K. Kleppe Fanden Torpa Kry  Selåsvatn
Ingkrans Ingbest Lykkesiv  Brekstad
Jeger Bork Odin Lannem Judy  Sparbu
Kolbein Lome Brage Hvalstad Helga  Skoppum
Kolbu Julian Prins Juventus Jentungen  Fannrem
Kringlers Tjalve Dotterud Teddy Urd  Bjugn
Lystad Balder H Moe Odin Kremlinn  Skiptvet
Fakserling Horgen Tore S.T.C.C. Faksa  Grimstad
Sjøli Bror Horgen Tore Våler Oda  Kornsjø
Kvern Jerven Fjord Jerven Mørtvedt Ragna  Roverud
Mjølner Faksen Horgen Tore Mjølner Faksa  Hov
Monrad Bork Odin Gylden Tina  Hof
Myhreng Ask Lome Brage Myhreng Eldi  Biri
Odins Ravn Dotterud Teddy Juve Faksa  Skreia
Ovenchkin Moe Svarten Hjelset Lissi  Hov
S.S.G. Torden Brage Wik Stjernen Dag Viktoria  Voss
Schalk Dotterud Teddy Bell Sona  Skiptvet
Sigve H.R. Voje Faks Rinde Elda  Drangedal
Stensvik Emil Åsajerven Stensvik Oda  Averøy
Stjerne Eivind Briskjeby Rauen Kap Viktoria  Bergen
Stjernedag Briskeby Rauen Spikny  Bergen
Sverre Halvdan Dotterud Teddy Lykkeflicka  Orkdal
Tao Ø.K. Bork Odin Taletta  Begna
Tekno Best Ingbest Tekno Jenta  Nannestad
Valdorf Rapido Moe Odin Lome Sol  Biri
Valle Brasse Moe Odin Ødelistjerna  Skien
Voje Viljar Tekno Odin Voje Eldina  Drangedal
Åsrud Jerven Fjord Jerven Skattiana  Furnes
Åsvinn S.K. Åsajerven Lome Stjerne  Skiptvet
40 hingster

Hopper

Navn Far Mor Oppstallingssted
Alva S.K. Fjord Jerven Alvine S.K.  Skiptvet
Ambjørg A.C. Wik Stjernen Lykkje Ambjørg  Finsland
Amine L.R. Åsajerven Sunnmørsblesa  Follebu
Art Åsynje Dotterud Teddy Jerkila  Østre Gausdal
Ask Tara Smedheim Solan Orella  Gjerdrum
Bjørlifaksa Bork Odin Lax Faksa  Oslo
Bjørli Prinsessa Dotterud Teddy Aun Lill  Arendal
Brages Ballerina Lome Bragge Solrappa  Slattum
Bråa Norheim Svenn Børke Vinna  Brandbu
E.C.E. Solvik Jerka Mørtvedt Jerkeld Solvik Faksa  Drangedal
Frivoll Vinni Horgen Tore Kleppe Bausa  Skiptvet
Føynland Prinsessa Føynland Kongen Indregaards Lilja  Husøysund
Hauan Blissi Dotterud Teddy Findal Hera  Skoppum
Helma Mjølner Herkules Osen Prinsessa  Halden
Holen Tuppa Wik Stjernen Eld Nixi  Aremark
Horg Mia Moe Svarten Jarli Mai  Gran
Hvalstad Rosa Moe Odin Hvalstad Ronja  Asker
Korea Ingbest Lykkje Spika  Skiptvet
Kruttlappen Vår Ingbest Stumne Ronja  Galterud
L.D.Lina Horgen Tore Horgen Lina  Orre
Langlands Eowyn Åsajerven Il Eowyn  Bjugn
Langlands Sindy Åsajerven Edle Mollyn  Bjugn
Linnea Bork Odin Tun Tora  Fusa
Lykke Odina Bork Odin Voje Pia  Tønsberg
Ness Tjo Elnett Ness Tjo Brage Elinett  Sand
Nygen Wilma Tekno Odin Nygaards Thea  Halden
Skar Mina Bork Odin Skar Maja  Skotselv
Smurfeline Horgen Tore Nebbenes Faksa  Rakkestad
Spang Olga Odins Kjempe Alm Tanga  Øvre Snertingdal
Stjerne Marit Briskeby Rauen Vesle Rappa  Roa
Tea Ø.K. Bork Odin Tripsi Ø.K.  Passebekk
Tuxi Tiara Tuxi Titan Frk. Flagvinna  Kongsvinger
Tverdals Dronninga Bork Odin Tverdals Lilja  Hov
Tverdals Prinsessa Mørtvedt Jerkeld Tverdals Megalopp  Bergen
Føynland Vilje Føynland Kongen Lannem Siv  Husøysund
Valkyria Galileo Grid  Skiptvet
Valle Tiders Smedheim Solan Gylde Tider  Lierskogen
Vinda Rolana Bork Odin Roleanna  Nedre Vats
Voje Linn Mørtvedt Jerkeld Voje Spika  Drangedal
Wessel Maia Ingbest Hallinga Riga  Stokke
40 hopper

Velkommen, vi gleder oss!